„Kulturalne szach-mat”

3
Za nami kolejne spotkanie w ramach projektu „Kulturalne Szach-Mat” w MultiOsadzie 🙂
W czwartkowy wieczór 26 października grupa Szachistów z terenu Gmina Mała Wieś po raz drugi zasiadła do szachowej rywalizacji. Był to bardzo miły czas… 🙂
Pamiętajcie! W każdy, z najbliższych 4 czwartków tygodnia w godzinach 18:00-20:00 organizujemy amatorskie szachowe spotkania dla każdego. Można rozegrać partyjkę szachową albo zagrać w warcaby i scrabble. Mamy przygotowane również karty dla tych, którzy potrafią rozegrać brydża sportowego.
Bez znaczenia czy jesteś początkującym adeptem, średnio-zaawansowanym graczem, czy mistrzem szachownicy. Każdy jest mile widziany w MultiOsadzie!
Można sobie wygodnie usiąść, wypić pyszną herbatkę, poznać wielu interesujących ludzi, szlifować swoje umiejętności i podpatrywać taktyki, a przy tym co najważniejsze – świetnie się bawić!
„Kulturalne Szach-Mat” to projekt dofinansowywany ze środków Gminy Mała Wieś w ramach otwartego konkursu ofert ogłaszanego przez Urząd Gminy Mała Wieś na realizację zadań publicznych Gminy Mała Wieś z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, którego Beneficjentem jest Straż Pożarna Mała Wieś, a realizatorem Gminne Centrum Kultury MultiOsada.
fotorelacja: zobacz