32 Finał WOŚP w Małej Wsi!

program-wosp-2024
Wielkimi krokami zbliża się 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 28 stycznia na ulice całej Polski (i nie tylko) wyruszą wolontariusze z kolorowymi puszkami. Do kwesty przyłącza się również Gmina Mała Wieś. Sztab #6798 działający przy Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi przygotował szereg atrakcji dla mieszkańców.
W tym roku orkiestrowe granie rozpoczniemy niedzielnego poranka 28 stycznia. Po raz pierwszy do naszego WOŚP-owego grania dołącza Stowarzyszenie Wędkarskie Sandacz organizując „Podlodowe Zawody Wędkarskie”. Warto jednak pamiętać, że udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszego zgłoszenia u koordynatora całej akcji Pana Tadeusza Maćkiewicza, pod nr telefonu: 668-334-977
Tradycyjnie już od wielu wielu lat Finał WOŚP w Małej Wsi odbędzie się w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im.W.H. Gawareckiego w Małej Wsi. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15.30. Jako pierwsi zaprezentują się Strażacy z Ochotniczej Straży w Małej Wsi. Pierwsza Pomoc i Pokaz Ratownictwa to nieodzowny punkt małowieskiego grania. Rodzice i kadra nauczycielska z Samorządowego Przedszkola w Małej Wsi przygotowali natomiast wyjątkowe „Bajkowe Jasełka”, które jesteśmy przekonani zaskoczą nie jedną osobę! Od kilku lat z WOŚP gra Zespół Taneczny MAVILENA! Panie w tym roku również porwą wszystkich do wspólnego tańca.
Na odwiedzających Finał WOŚP w Małej Wsi czekać będzie mnóstwo atrakcji dodatkowych!
Dyrektor GCK MultiOsada w Małej Wsi na bieżąco przeprowadzać będzie licytację atrakcyjnych wydarzeń, przedmiotów i voucherów, których ciągle przybywa do Małowieskiego Sztabu. Panie z SKW MALWA zapraszają na wyjątkowe ciasta do Ich Kawiarenki, Szkoła Podstawowa w Małej Wsi do udziału w Loterii Fantowej, a Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Medycznej w Małej Wsi zmierzy ciśnienie i zbada poziom cukru we krwi. Podczas koncertu , każduy kto tylko będzie miał ochotę będzie mógł wykonać sobie pamiątkowy Filmik za pomocą Fotobutki 360’.
Wszystkim wydarzeniom towarzyszyć będą oczywiście zbiórki pieniędzy. Zachęcamy gorąco do zapełniania puszek wolontariuszy gotówką, oraz do czynnego udziału w licytacjach.
GRAMY bo LUBIMY! Do Końca Świata i o jeden dzień dłużej!