Spotkanie w GCK MultiOsada!

449279202_875546454603936_5169926434424895522_n
Wczesnym rankiem w Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi odbyło się ważne spotkanie. Gościliśmy przedstawicieli Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS), na czele z Kierownikiem KRUS Płock Apolinarym Gruszczyńskim. Głównym celem tego wydarzenia było przeprowadzenie kontroli trwających właśnie półkolonii dla dzieci rolników z terenu gminy Mała Wieś.
Kontrola przebiegła bez najmniejszych uwag, co cieszy nas ogromnie. Wszystkie działania są zgodne z założeniami i standardami. Dzieci mogą bezpiecznie uczestniczyć w półkoloniach, a ich rodzice mogą być o Nich spokojni.
Warto podkreślić, że w tym samym czasie mieliśmy również przyjemność gościć Dzielnicowych z Posterunku Policji w Wyszogrodzie. Rozmawiali Oni z dziećmi na temat bezpieczeństwa nie tylko na wsi ale również podczas wyjazdów i przejażdżek rowerowych z kolegami, koleżankami i rodziną. To ważne, aby dzieci były świadome zagrożeń i potrafiły zachować ostrożność.
Całe spotkanie odbyło się w miłej, przyjacielskiej atmosferze, a my serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym gościom za ich zaangażowanie i wsparcie. 😍🥰😍
Fotorelacja: zobacz