Gminne Obchody Dnia Dziecka 2023

355487688_654753500016567_5629198348710361823_n
Gminne Obchody Dnia Dziecka 2023 przeszły już do historii. 18 czerwca na Boisku Sportowym im. Rafała Kozickiego w Małej Wsi wiele się działo! Tak jak wcześniej obiecaliśmy, atrakcji nie zabrakło. Przez cały czas trwania pikniku odbywały się wyjątkowe animacje, gry i zabawy prowadzone przez Agencja Impuls, którzy swoją charyzmą, pomysłowością i ogromnym poczuciem humoru bez trudu namawiali zebranych do wspólnej zabawy.
Niezwykłe atrakcje zapewnione zostały również przez Strażaków z Straż Pożarna Mała Wieś, którzy zaprosili na wyjątkową PIANĘ PARTY. Przygotowali również pokazy Pierwszej Pomocy oraz zapraszali do swoich pięknych wozów strażackich. To co się działo nie w sposób opisać…trzeba było po prostu tam być!
O naszym pikniku usłyszały nawet dwie wyjątkowe Myszki- Myszka Miki i Minnie, które zaszczyciły nas swoją obecnością bawiąc się wspólnie z dziećmi. Myszka Miki i Minnie cieszyły się bardzo dużą popularnością, zarówno dzieci jak i dorośli chętnie robili sobie z nimi zdjęcia. Dla dzieci przygotowaliśmy również wiele darmowych atrakcji jak, malowanie twarzy, plecenie warkoczy afrykańskich, balony w formie kwiatów, zwierzaków czy mieczy, wata cukrowa, popcorn i napoje granity. Ogromnym powodzeniem cieszyły się również darmowe DMUCHAŃCE. Dzieci mogły korzystać ze zjeżdżalni „Psi Patrol”, Dart & Bramki celnościowej Zjeżdżalni „Dżungla” i Zamku „DINO”, Bungee run oraz Eurobungee. Nie lada atrakcją były również FOTOBUDKA oraz VIDEO 360.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również przepyszna lemoniada, którą nieodpłatnie serwowali dla uczestników pikniku pracownicy Bank Spółdzielczy w Małej Wsi. Byli również z nami pracownicy GOPS Mała Wieś oraz niezastąpieni Wolontariuszy z Centrum Wolontariatu działającego przy GOPS Mała Wieś. Ich pomoc była nieoceniona! Na stoisku, które zostało przez nich przygotowane można było m.in. sprawdzić swoją wiedzę z zakresu profilaktyki uzależnień oraz współczesnych zagrożeń. Przy pomocy alkogogli każdy mógł przekonać się o szkodliwości działania alkoholu, natomiast przy pomocy narkogogli, o szkodliwym wpływie narkotyków oraz substancji psychoaktywnych na organizm człowieka.
DZIĘKUJEMY Wójtowi Gminy Mała Wieś Panu Zygmuntowi Wojnarowskiemu za wsparcie finansowe podczas organizacji naszego spotkania, a pracownikom Referatu Komunalnego Urząd Gminy Mała Wieś za ogromne wsparcie fizyczne w przygotowaniu pikniku. Panowie bez Was było by naprawdę trudno! Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Strażaków z Straż Pożarna Mała Wieś i MDP przy OSP w Małej Wsi – Wasze wsparcie podczas niedzielnego spotkania jest nieocenione!!!
DZIĘKUJEMY Pani Kierownik i pracownikom GOPS Mała Wieś oraz Wolontariuszom z Centrum Wolontariatu za pomoc i obecność! Ogromne podziękowania kierujemy również dla Bank Spółdzielczy w Małej Wsi za serwowanie pysznej lemoniady! Dziękujemy również Animatorom z Grupy Agencja Impuls, dzięki którym super się bawiliśmy jak również Pracownikom Samorządowe Przedszkole w Małej Wsi Paniom Natalii, Paulinie i Justynie za ogromne wsparcie podczas malowania twarzy i plecenia warkoczy. DZIĘKUJEMY!!!
Bardzo dziękujemy przede wszystkim milusińskim i ich rodzicom za przybycie i świetną zabawę…Wasze zadowolone buzie są dla nas największą radością. Mamy nadzieje, że spędziliście z nami radosne chwile, które na dłuższy czas zostaną w waszych sercach.
Fotorelacja: zobacz