II Gminny Kiermasz Bożonarodzeniowy

412620941_757885583036691_1141886440724850785_n
Przepiękne stroiki, świeczniki, choinki i pierniki to tylko namiastka atmosfery, która panowała w niedzielę (17.12.2023) podczas GMINNEGO KIERMASZU BOŻONARODZENIOWEGO W MAŁEJ WSI.
Wszyscy uśmiechnięci, weseli, każdy dobrze sobie życzy i o to właśnie chodziło, żebyśmy w tym czasie przygotowywania do narodzin Pana Jezusa spotykali się, rozmawiali, byli ze sobą i dla siebie nawzajem.
Podczas jarmarku swoje wyroby zaprezentowały Szkoły, instytucje i lokalni twórcy rękodzieła. Po mszy św. o godzinie 11.00 Panie z SKW Malwa zaprosiły mieszkańców Gminy Mała Wieś, jak również wszystkich wystawców na gorący barszczyk i wigilijny poczęstunek. Z całego serca dziękujemy Proboszczowi parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Małej Wsi za otwartość serca i przychylność. Dziękujemy Wójtowi Gminy Mała Wieś Zygmuntowi Wojnarowskiemu i pracownikom Referatu Komunalnego w Urzędzie Gminy Mała Wieś, za okazaną pomoc i wsparcie fizyczne podczas organizacji kiermaszu.
Największe wyrazy wdzięczności kierujemy przede wszystkim w stronę wszystkich wystawców…razem stworzyliśmy tą wyjątkową świąteczną atmosferę. DZIĘKUJEMY⛄️❄️🎅❤️❤️❤️
Niedzielni Wystawcy podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Małej Wsi:
– Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi,
– Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie,
– Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego w Orszymowie,
– Szkoła Podstawowa im. H. Gawareckiego w Małej Wsi,
– Środowiskowy Dom Samopomocy w Starych Święcicach,
– Warsztat Terapii Zajęciowej w Zakrzewie,
– Pani Halina Nowacka z Borzenia,
– Pani Zofia Krystek ze Starych Święcic,
– Pani Jolanta Filipiak z Małej Wsi,
– Pani Małgorzata Wiśniewska z Kiełtyk.
Fotorelacja: zobacz