II Rajd Rowerowy 2023

356419291_657847203040530_8443606528826715369_n

Niewątpliwym jest fakt, że Rajdy Rowerowe w Gminie Mała Wieś to już kilkuletnia lokalna tradycja, a każdy z nich przyciąga kilkudziesięciu miłośników 2 kółek. Tak też było również na drugim Gminnym Rajdzie Rowerowym „Rowerem przez Gminę Mała Wieś”. 25 czerwca grupa blisko 100 rowerzystów w asyście Strażaków OSP Zakrzewo Kościelne, OSP Podgórze i Ochotnicza Straż Pożarna w Starych Gałkach pokonała 24 km trasę drogami Gminy Mała Wieś, która przebiegała przez miejscowości Mała Wieś – Stare Gałki – Chylin – Zakrzewo – Podgórze – Brody Duże – Węgrzynowo – Mała Wieś.

Przerwę zaplanowaliśmy w niezwykle pięknym i malowniczym miejscu, jakim był brzeg Wisły w Zakrzewie, gdzie mogliśmy zregenerować siły. Wszystko było tak jak być powinno…rowerzyści w doskonałych humorach, ciepło, słonecznie i przede wszystkim bezpiecznie. Serdecznie dziękujemy właścicielowi działki Panu Romanowi Urbaniakowi, za udostępnienie tego wyjątkowo malowniczego terenu, a dh Edwardowi Kamińskiemu z OSP w Zakrzewie Kościelnym za przygotowanie ogniska. DZIĘKUJEMY❤️❤️❤️

„Rowerem przez Gminę Mała Wieś” to projekt dofinansowywany ze środków Gminy Mała Wieś w ramach otwartego konkursu ofert ogłaszanego przez Wójta Gminy Mała Wieś Pana Zygmunta Wojnarowskiego na realizację zadań publicznych Gminy Mała Wieś z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, którego Beneficjentem jest SKW Malwa, który realizują przy współpracy GCK MultiOsada w Małej Wsi.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy Strażakom z OSP Stare Gałki, Zakrzewa Kościelnego i Podgórza za zapewnienie bezpieczeństwa podczas przejazdu. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, za miłą atmosferę, wspaniałe humory oraz liczny udział.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny rajd…który już w sierpniu 🚴‍♂️🚴🚴

Fotorelacja: zobacz