Koncert Mikołajkowy w GCK MultiOsada!

DSC_0213
Trzeciego grudnia (niedziela), sala widowiskowa w Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi ponownie wypełniła się po brzegi, a to za sprawą wyjątkowego spektaklu i niecodziennego gościa, który tego dnia właśnie w MultiOsadzie świętował swoje Imieniny! Mowa oczywiście o Świętym Mikołaju.
Czas oczekiwania na upragnionego gościa wypełnili aktorzy z Teatr Katarynka – Bajki Stają Się Rzeczywistością wystawiając cudowny musical pt. „Polarna przygoda”. Była to komediowa bajka o przygodach dwóch szalonych pingwinów Bolka i Loli, uwielbiających rock&rolla. Przez swą nierozwagę obudzili polarnego potwora, który okazuje się zwykłym, zaplątanym w śmieci ptakiem. Pojawił się pomocny polarnik, który pomógł mu wyjść z tarapatów. Dzieci dowiedziały się, że lód niestety bywa zdradliwy. Bajka pokazała nam również ile dobrych rzeczy zależy od człowieka, żyjącego w zgodzie z przyrodą.
Po barwnym widowisku i koncercie utworów świątecznych nadszedł czas na długo wyczekiwane spotkanie z Mikołajem. Gościa specjalnego powitali uczestnicy koncertu, wspólnie śpiewając i tańcząc pod sceną, żeby Mikołaj usłyszał, że w MultiOsadzie czekają na niego grzeczne i radosne dzieci. Oczywiście, nie trzeba było długo czekać na jego wizytę.
Spotkanie z Mikołajem, pamiątkowe zdjęcia, a do tego słodkie upominki były fantastyczną niespodzianką dla naszych milusińskich.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i wspólną mikołajkową zabawę.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Zarządu Vistula Bank Spółdzielczy. Dziękujemy za przekazane słodkości, które bardzo wzbogaciły nasze niedzielne spotkanie. 🎅🎅
Organizatorami tego świątecznego przedsięwzięcia dla najmłodszych mieszkańców Gminy było Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi i Wójt Gminy Mała Wieś Zygmunt Wojnarowski.
W dniu jutrzejszym( w Mikołajki) na naszym profilu, opublikowane zostaną zdjęcia indywidualne ze spotkania z Mikołajem. ⛄🎅🎅🎅
Fotorelacja: zobacz
Wizyta Świętego Mikołaja: zobacz