Książkowy NIEKALENDARZ – MAJ

343749496_940886666949206_2325277104883862839_n
 ❗️Książkowy NIEKALENDARZ 📚 MAJ miesiącem książki📚
Oto wyzwania na MAJ:
✅Maj to święto książki! Dowiedz się, jak obchodzony jest w tym roku Tydzień Bibliotek. Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek przypadającego 8 maja złóż życzenia pracownikom swojej ulubionej placówki.
✅Nie przegap nowości książkowych, których wiosną jest zwykle wysyp. Poszukaj recenzji w Internecie lub gazetach i wybierz coś dla siebie – możesz też zapytać w Twojej bibliotece.
✅Maj to również miesiąc grillowania i pikników – może w książkach kulinarnych trafisz na niezwykły przepis na coś pysznego i zaskoczysz wszystkich?
Zapraszamy wszystkich Czytelników do udziału w wyzwaniu czytelniczym przygotowanym przez Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
Przypominamy, iż w ramach wyzwania powstał Książkowy NIEKALENDARZ, który składa się z 12 kart z zadaniami na każdy miesiąc, które zachęcają do odwiedzenia biblioteki i sięgnięcia po książkę. NIEKALENDARZ pełen jest inspiracji czy najważniejszych literackich rocznic.
Dodatkowo, aby zachęcić najmłodszych czytelników do codziennego czytania przygotowano także czytelniczą kartę na pieczątki „Książka – stosuj codziennie”. Najwytrwalszych nagrodzimy dyplomem za uczestnictwo.
Podejmij czytelnicze wyzwanie z naszą BIBLIOTEKĄ! 😊📖
Zapraszamy do Biblioteki już jutro! 🥰