Książkowy niekalendarz -Polski Listopad 

listopad
Oto wyzwania na LISTOPAD:
✅ Czy wiesz, co dokładnie świętujemy 11 listopada? Sprawdź to w książce o historii. Przeczytaj tez dowolną książkę polskiego autora.
✅ Ogólnopolski Dzień Biblioterapii – 14 listopada – przypomina o tym, że książki mogą też pomagać. Wypożycz bajkę terapeutyczną o trudnych emocjach i sprawdź, czego Cię może nauczyć.
✅ Listopad zachęca do zaszycie się pod kocykiem – jaką książkę wybierzesz do czytania podczas długich jesiennych wieczorów?
Zapraszamy wszystkich Czytelników do udziału w wyzwaniu czytelniczym przygotowanym przez Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
Przypominamy, iż w ramach wyzwania powstał Książkowy NIEKALENDARZ, który składa się z 12 kart z zadaniami na każdy miesiąc, które zachęcają do odwiedzenia biblioteki i sięgnięcia po książkę. NIEKALENDARZ pełen jest inspiracji czy najważniejszych literackich rocznic.
Dodatkowo, aby zachęcić najmłodszych czytelników do codziennego czytania przygotowano także czytelniczą kartę na pieczątki „Książka – stosuj codziennie”. Najwytrwalszych nagrodzimy dyplomem za uczestnictwo.
Podejmij czytelnicze wyzwanie z naszą BIBLIOTEKĄ! 📖
Zapraszamy do Biblioteki! 📚📘📔📗📕📖