No to SZACH i MAT!

394259701_723577433134173_3083125085036550789_n
Pierwsze spotkanie w ramach projektu „Kulturalne Szach-Mat” w MultiOsadzie już za nami 🙂
19 października późnym popołudniem grupa Szachistów z terenu Gmina Mała Wieś przystąpiła do pierwszej szachowej rywalizacji. Był to bardzo miły wieczór w serdeczniej atmosferze. 🙂
Pamiętajcie! W każdy, z najbliższych 5 czwartków tygodnia w godzinach 18:00-20:00 organizujemy amatorskie szachowe spotkania dla każdego. Można rozegrać partyjkę szachową albo zagrać w warcaby i scrabble. Mamy przygotowane również karty dla tych, którzy potrafią rozegrać brydża sportowego.
Bez znaczenia czy jesteś początkującym adeptem, średnio-zaawansowanym graczem, czy mistrzem szachownicy. Każdy jest mile widziany w MultiOsadzie!
Można sobie wygodnie usiąść, wypić pyszną herbatkę, poznać wielu interesujących ludzi, szlifować swoje umiejętności i podpatrywać taktyki, a przy tym co najważniejsze – świetnie się bawić!
„Kulturalne Szach-Mat” to projekt dofinansowywany ze środków Gminy Mała Wieś w ramach otwartego konkursu ofert ogłaszanego przez Urząd Gminy Mała Wieś i Wójta Gminy Mała Wieś Zygmunta Wojnarowskiego na realizację zadań publicznych Gminy Mała Wieś z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, którego Beneficjentem jest Straż Pożarna Mała Wieś, a realizatorem Gminne Centrum Kultury MultiOsada.
Fotorelacja: zobacz