Ostatni rajd rowerowy „Przez Gminę Mała Wieś!” 2023!

369699169_689350856556831_2918464179818642237_n
20 sierpnia spotkaliśmy się przed budynkiem Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi na trzecim- ostatnim w tym roku rajdzie rowerowym. Ponad 80 miłośników dwóch kółek pokonało 18 km trasę, która przebiegała przez miejscowości Mała Wieś (MultiOsada) – Wilkanowo – Orszymowo – Rębowo- Ciućkowo-Węgrzynowo – Mała Wieś. Humory dopisywały, było ciepło, słonecznie i przede wszystkim bezpiecznie, dzięki niezawodnym Strażakom Ochotnikom z OSP Orszymowo, OSP Gałki Stare i OSP Podgórze za co ogromnie dziękujemy! Wasza pomoc po raz kolejny okazała się nieoceniona ❤️❤️
Po zakończeniu trasy, wszyscy uczestnicy Rajdu zaproszeni zostali przez organizatorów na wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku przed budynkiem MultiOsady.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za miłą atmosferę oraz liczny udział.
Z utęsknieniem będziemy oczekiwać przyszłych wakacji, kiedy po raz kolejny spotkamy się na wspólnych rowerowych wycieczkach. Trzymajcie się zdrowo…do zobaczenia. 😊
Organizatorem III Gminnego Rajdu Rowerowego był Wójt Gminy Mała, SKW Malwa oraz Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi.
„Rowerem przez Gminę Mała Wieś” to projekt dofinansowywany ze środków Gminy Mała Wieś w ramach otwartego konkursu ofert ogłaszanego przez Wójta Gminy Mała Wieś Pana Zygmunta Wojnarowskiego na realizację zadań publicznych Gminy Mała Wieś z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, którego Beneficjentem jest SKW Malwa, który realizują przy współpracy GCK MultiOsada w Małej Wsi.
Fotorelacja: zobacz