Podsumowanie projektu „Planszowy zawrót głowy”

396711238_729787745846475_6033493893347640755_n
W sobotę 28 października zakończyliśmy realizację zadań w ramach projektu „Planszowy Zawrót Głowy” w ramach programu Działaj Lokalnie organizowanego przez Fundacja „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem”. Zgodnie z założeniami projektowymi sukcesywnie spotykaliśmy się w przestrzeni MultiOsady i graliśmy w planszówki, bawiąc się przy tym wyśmienicie. Planszówki są znane wszystkim od wieków! Czas spędzony z nimi nigdy nie jest czasem straconym. To beztroski czas, który pozwala na chwilę wyłączyć się z codziennych obowiązków, podczas którego można się wyśmienicie bawić, ćwiczyć koncentracje i uczyć się nowych rzeczy.
Podczas ostatniego spotkania odwiedziła nas dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji w Starostwie Powiatowym w Płocku Pani Karolina Koper, reprezentując Starostwo Powiatowe w Płocku, jednego z partnerów Fundacja „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem”.
Z całego serca dziękujemy Organizatorom Programu Działaj Lokalnie na terenie powiatu Płockiego Fundacja „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem” na czele z Panią Prezes Iwona Marczak. Dziękujemy za przychylność i zrozumienie 🙂 Za odbierany telefony i odpowiedzi na wszystkie wiadomości 🙂 Wsparcie w ramach grantów jakie udaje nam się od Was otrzymywać , to za każdym razem super możliwości dla lokalnej społeczności.
Działania projektowe „PLANSZOWY ZAWRÓT GŁOWY” niestety już dobiegły końca…ale planszówki zostają z nami i sukcesywnie będziemy do nich sięgać podczas spotkań w MultiOsadzie.
Są również ogólnodostępne dla dzieci odwiedzających bajkowy kącik 🙂
„PLANSZOWY ZAWRÓT GŁOWY” w Gminne Centrum Kultury MultiOsada realizowany był w ramach programu Działaj Lokalnie organizowanego przez Fundacja „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem”
Zadanie publiczne pn. „Działaj Lokalnie – myśl globalnie II” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego i Starostwo Powiatowe w Płocku.
Dofinansowano ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka DL Fundacji „FLZP – Młodzi Razem”.
Fotorelacja: zobacz