Wakacyjne Bingo Czytelnicze!

448758255_869742115184370_8591324344107461287_n
Już dziś upragniony i długo wyczekiwany czas, czas jakim są WAKACJE!⛱ ✈️☀️
A skoro wakacje to zabawa, odpoczynek, luz, przygody i śmiech. Czas spędzany nad wodą, w górach, lesie, przy ognisku i na rowerze. Wśród kolegów, koleżanek i z rodziną. Ale wakacje to także świetna okazja do tego, by nadrobić zaległości czytelnicze i zanurzyć się w jakiejś ciekawej opowieści.
Aby rozbudzić pasję czytelniczą i zamiłowanie do literatury oraz zachęcić i zmobilizować do regularnego czytania, nie tylko ulubionych gatunków literackich, Gminne Centrum Kultury MultiOsada zaprasza do wzięcia udziału w zabawie: „WAKACYJNE BINGO CZYTELNICZE”.
Nasza wakacyjna zabawa skierowana jest zarówno do dzieci jak i dorosłych i polega na zebraniu 4 pieczątek w jedenj linii (w pionie, poziomie, na ukos) na karcie BINGO. Warunkiem zdobycia pieczątek – potwierdzeń, jest wypożyczenie, przeczytanie i ZWROT książki zgodnej z konkretnym polem na karcie. Podczas każdorazowych odwiedzin uczestnik może otrzymać maksymalnie jedną pieczątkę, niezależnie od liczby zwracanych książek, nawet jeśli spełniają więcej niż jedno kryterium z karty.
‼️Zabawę rozpoczynamy 1 lipca 2024 r. i trwać będzie do 31 sierpnia 2024 r.‼️
Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie:
1️⃣przyjdź do biblioteki
2️⃣odbierz specjalną kartę BINGO
3️⃣wypożyczaj i czytaj książki
4️⃣ zdobądź 4 pieczątki w jednej linii na karcie BINGO (w pionie, poziomie lub ukośnie), zgodnie z polami na karcie.
UWAGA‼️‼️
❗️Staraj się do każdego wyzwania wybrać inną książkę.
❗️Po zebraniu właściwej liczby potwierdzeń należy oddać wypełnioną kartę do biblioteki.
❗️Pamiętaj, że po wypełnieniu jednej karty BINGO, możesz odebrać kolejną i zwiększyć swoje szanse na WYGRANĄ, jaką jest BON PODARUNKOWY DO EMPIKU (jedna kompletna karta = jeden los)
❗️Losowanie zwycięzcy wakacyjnej nagrody odbędzie się w drugiej połowie września 2024 roku, a relacja z losowania ukaże się na naszym Facebooku.
❗️Jedna osoba wygrywa!
Zapraszamy do zabawy!