Wspaniały Spektakl Teatralny w Orszymowie

DSC_0095
W piątkowy wieczór, 21 czerwca, nasza gmina zapisuje wyjątkową datę w kalendarzu kulturalnym. : publiczność miała okazję podziwiać aktorów z Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w spektaklu pt. “M. Zimińska”. To wydarzenie było niezwykłe – piękne role aktorskie, doskonała muzyka i zachwycająca publiczność, która nagrodziła artystów gromkimi owacjami na stojąco.
Na zakończenie Magdalena Tomaszewska, aktorka wcielająca się w rolę Miry Zimińskiej osobiście podpisywała specjalnie przygotowane programy dla uczestników. W imieniu Wójta Gminy Mała Wieś Albina Dynarka oraz Gminnego Centrum Kultury MultiOsada, serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczny udział. Wyrażamy wdzięczność Marszałkowi Województwa Mazowieckiego Adamowi Struzikowi i Prezesowi Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP dh Hilaremu Januszczykowi, za uwzględnienie naszej gminy w realizacji tego wyjątkowego projektu i możliwość organizacji spektaklu w Świetlicy w Orszymowie. Dziękujemy aktorom za niezwykłą ucztę dla ducha, za emocje, wzruszenia i ogromną dawkę humoru. Ich wspaniała gra aktorska, w którą wkładają tyle serca, sprawiła, że ten spektakl był niezapomniany! ❤️Wielkie brawa dla całej ekipy teatralnej Teatru Płockiego! Dziękujemy Radnym Gminy Mała Wieś, na czele z Przewodniczącym Rady Gminy Mała Wieś Bartłomiejem Wiktorzakiem, dyrektorom szkół, seniorom i wszystkim uczestnikom tego niezapomnianego wydarzenia. Wasza obecność sprawiła, że ten wieczór był wyjątkowy!
Wyrazy wdzięczności kierujemy również do sołtysa Wsi Orszymowo i Ochotniczej Straży Pożarnej w Orszymowie. Dziękujemy za udostepnienie sali i gościnę. DZIĘKUJEMY!!! ❤️
Spektakl zrealizowaliśmy w ramach projektu „Spektakle Teatru Dramatycznego w ramach Jubileuszu 25 lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego”. Projekt został sfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego i został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.
Fotorelacja: zobacz