Wyjazd jednodniowy Sopot-Gdańsk!

WIANKI NAD WISŁĄ ZAKRZEWIE 2025
Drodzy Mieszkańcy Gminy Mała Wieś!
Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, serdecznie zapraszamy do wspólnego, zorganizowanego wyjazdu jednodniowego do Sopotu i Gdańska w sobotę 20 czerwca !
Przed nami dzień pełen nadmorskiego klimatu, spacerów, pięknych widoków i niezapomnianych chwil w gronie mieszkańców naszej gminy.
W programie m.in. spacer po Sopockim Molo, Parku Północnym oraz zwiedzanie urokliwego Starego Miasta w Gdańsku. Zarówno Sopot jak i Gdańsk, poznawać będziemy pod opieką profesjonalnego przewodnika.
To doskonała okazja do integracji, aktywnego odpoczynku oraz wspólnego odkrywania wyjątkowych miejsc polskiego wybrzeża.
Koszty to 220 zł/osoba.
W cenie zawarte są: przejazdy, przewodnik, słuchawki, bilety wstępu na Sopockie Molo oraz ubezpieczenie.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Zapraszamy do zapisów i wspólnej podróży!
Pierwszeństwo wyjazdu dla mieszkańców Naszej Gminy.
Zapisy osobiście w Gminnym Centrum Kultury MultiOsada lub pod nr telefonu: 570-604-310 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.

Jednocześnie informujemy, że w dniu dzisiejszym pracujemy do godz. 20:00, a jutro w godz. 8:00 – 18:00.