Wyjazd w Pieniny

385262587_716650923826824_5473720274508573725_n
PIĘKNE to są góry. Te nasze Pieniny, Sięgają szczytami,Aż do chmury sinej!
Artur Oppman,
Za nami bardzo intensywny weekend, który niestety pozostawiły niedosyt…
Podczas tegorocznego wyjazdu głównie łączyliśmy się w duże grupy i wspólnie wędrowali górskimi szlakami. Każdy na miarę swoich możliwości próbował korzystać z uroku PIENIN. Uczestnicy zdobyli Palenicę, Wąwóz Homola i Trzy Korony… ale byli wędrowcy, którzy weszli również na Szafranówkę i Sokolnicę👏👏👏.
50 osobowa grupa wyruszyła również na Spływ Dunajcem, który rozpoczął się w miejscowości Sromowce Wyżne, a zakończył w Szczawnicy. Sobotniego wieczoru, podczas kolacji przygrywała nam również Kapela Góralska… która pozwoliła nam jeszcze bardziej wczuć się w góralski klimat.
W niedzielę, podczas drogi powrotnej wstąpiliśmy na Jasną Górę.
Z całego serca dziękujemy całej 112 osobowej grupie. Dziękujemy młodzieży, dorosłym i kochanym seniorom…naszym wyjątkowym składem udowodniliśmy, że wiek to tylko liczby. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, za wspólne rozmowy, wędrówki, odwagę i wspólną wielogodzinną podróż. Mamy nadzieję, że był to dla Was wyjątkowy czas, który pozostawił w Waszych sercach wyjątkowe wspomnienia. Ogromne podziękowania kierujemy również dla naszych wspaniałych kierowców…Pana Tomka i Pana Artura. Panowie z całego serca dziękujemy za bezpieczną podróż, podczas której w każdej chwili wykazywaliście się rozwagą i ogromną wyrozumiałością. 😉 DZIĘKUJEMY!!!❤❤❤
Fotorelacja: zobacz