Wyniki konkursu „Stroik Wielkanocny”!

434143486_816988653793050_8144088744402205080_n
WYNIKI KONKURSU „STROIK WIELKANOCNY”☺️
Tradycyjnie, jak co roku w okresie Wielkanocnym wraz z Wójtem Gminy Mała Wieś zaprosiliśmy mieszkańców Gminy do udziału w rodzinnym konkursie. W tym roku tematem przewodnim było wykonanie „Stroika Wielkanocnego”. Celem konkursu było kultywowanie obrzędów i tradycji Wielkanocnych, rozwijanie zainteresowań i wrażliwości artystycznych oraz rozwijanie kreatywności wśród Naszych mieszkańców. Praca konkursowa musiała być wykonana własnoręcznie przez uczestników konkursu, niedopuszczalne było użycie elementów z seryjnej produkcji, każdy element powinien zostać wykonany własnoręcznie. Zgodnie z regulaminem konkurs skierowany został do rodzin z terenu Gminy Mała Wieś. Wszystkie prace wraz z kartą zgłoszeniową należało dostarczyć do 22.03.2024r do godz. 12.00 do Gminnego Centrum Kultury ,,MultiOsada” w Małej Wsi przy ul. Warszawska 31. W/w terminie zgłoszone zostało łącznie 10 prac. Do wyłonienia I,II i III miejsca zostało powołane przez Organizatora Jury konkursowe w składzie: Agnieszka Socińska – Prezes SKW Malwa, Milena Chorębiewska – Prezes KGW „Okraski” w Starych Gałkach i Beata Kacprzak – Przedstawiciel Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Orszymowo i Okolic; Podczas oceny prac Jury nie znało ich adresatów, każda praca konkursowa posiadała jedynie numer, który przydzielony został podczas dostarczenia pracy wraz z kartą zgłoszeniową. Ocena prac przez jury odbyła się dnia 26 marca i każdy wybrał 1,2 i 3 miejsce (ewentualne wyróżnienie), na tej podstawie prace otrzymywały pkt., a po ich zliczeniu wyłonieni zostali laureaci 3 miejsc, a także wyróżnienie. Podczas oceny jury zwróciło szczególnie uwagę na pomysł, estetykę, trwałość materiałów oraz na wkład pracy jaki trzeba było włożyć w wykonanie Stroika Wielkanocnego. Przedstawiamy wyniki konkursu:
I miejsce – Praca nr 6 – Rodzina Brzoza z Chylina;
II miejsce – Praca nr 1 – Rodzina Pielat z Liwina;
III miejsce – Praca nr 4 – rodzina Nowackich z Borzenia;
Wyróżnienie: Praca nr 3 – Rodzina Fabisiak ze Starych Gałek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego świątecznego konkursu. Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc oraz wyróżnienie otrzymają nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy zostaną nagrodzeni słodkim upominkiem i dyplomem za udział w konkursie. O odbiorze nagród poinformujemy w osobnym poście.
W konkursie udział wzięły następujące rodziny:
1. Rodzina Pielat z Liwina – reprezentant rodziny Pani Małgorzata Pielat
2. Rodzina Szulc ze Starych Gałek – reprezentant rodziny Pani Monika Szulc
3. Rodzina Fabisiak ze Starych Gałek – reprezentant rodziny Pani Wioleta Fabisiak
4. Rodzina Nowackich z Borzenia – reprezentant rodziny Pani Halina Nowacka
5. Rodzina Piskorskich z Chylina – reprezentant rodziny Pani Jolanta Piskorska
6. Rodzina Brzoza z Chylina – reprezentant rodziny Pani Klaudia Brzoza
7. Rodzina Józwik z Małej Wsi – reprezentant rodziny Pani Magdalena Józwik
8. Rodzina Antczak z Podgórza – reprezentant rodziny Pani Magdalena Antczak
9. Rodzina Ciosek z Niździna – reprezentant rodziny Pani Karolina Ciosek
10. Rodzina Kokosińskich z Niździna – reprezentant rodziny Pani Magdalena Kokosińska
Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Dziękujemy również naszej Komisji Konkursowej za poświęcony czas i wzięcie na siebie tego ciężaru, jakim jest wyłonienie 1,2 i 3 miejsca. ❤ Wszystkie prace konkursowe przedstawione zostaną w oddzielnym albumie. ☺️
Fotorelacja: zobacz