Zapraszamy na Gminny Piknik Rodzinny-Obóz Wikingów!

wik
Drodzy Rodzice i Dzieci,
Dziś szczególny dzień DZIEŃ DZIECKA! Korzystając z tej wyjątkowej okazji, mamy dla Was PREZENT 🎁🎁🎁
W imieniu Wójta Gminy Mała Wieś Albina Dynarka, Gminnego Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi oraz GKRPA w Małej Wsi serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie Piknik Rodzinny – Obóz Wikingów! Niezapomniany dzień pełen przygód, zabawy, historii i nauki o wikingach.
📅Data: 23 czerwca 2024
🕛12.00-18.00
📌 Boisko Sportowe przy Szkole Podstawowej w Małej Wsi
Co nas czeka? Wypał dziegciu, wyrób krajek, warsztat płatnerski, tor łuczniczy, ring do pojedynków na miecze piankowe jak również wypiek podpłomyków.
Podczas Pikniku odbędą się pokazy pancerzy i broni, musztry, walki 1na1, walki grupowe oraz pokaz mody wczesnośredniowiecznej. Przedstawiona zostanie również saga wikingów!
W obozie prezentowany będzie sprzęt użytkowy, zbrojownia z możliwością przymierzenia pancerzy i hełmów, dyby oraz kuchnia obozowa.
📌Wspólnie z Wójtem Gminy Mała Wieś Albinem Dynarkiem i GOPS Mała Wieś zapraszamy najmłodszych także na darmowe smakołyki takie jak wata cukrowa i popcorn, a Bank Spółdzielczy w Małej Wsi na pyszną lemoniadę.
📌Będzie z nami również jak to miało miejsce w latach ubiegłych zaprzyjaźnione JKS pod Orzechem oferując darmowe przejażdżki bryczką uliczkami Małej Wsi. 🐴🐴🐴
Niech to będzie czas spędzony razem w rodzinnej atmosferze, pełen radości i fascynujących historii. Do zobaczenia na Obozie Wikingów w Małej Wsi 🙂
❤Nasze wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki. DZIĘKUJEMY!❤
Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu! 😊🛡️🔥