Zapraszamy na wyjątkowy spektakl teatralny „M.Zimińska”!

448088902_864277989064116_5601912585046041554_n
Drodzy Mieszkańcy Gminy Mała Wieś,
W imieniu Teatru Dramatycznego Im. J. Szaniawskiego w Płocku, Wójta Gminy Mała Wieś Albina Dynarka, Samorządu Województwa Mazowieckiego, Zarządu Powiatowego ZOSP RP na czele z dh Prezesem Hilarym Januszczykiem oraz Gminnego Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi z ogromną radością zapraszamy na wyjątkowy spektakl teatralny, który odbędzie się w Świetlicy Wiejskiej w Orszymowie. To niepowtarzalna okazja, ponieważ aktorzy Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku wystąpią specjalnie dla Was!
“M. Zimińska” to spektakl jubileuszowy z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego. W przedstawieniu postać tytułową kreuje utalentowana Magdalena Tomaszewska, a towarzyszyć jej będzie zespół instrumentalny w składzie: Edward Bogdan (piano), Tomasz Krawczyk (kontrabas) i Jakub Krawczyk (perkusja).
Data wydarzenia to 21 czerwca 2024 roku, o godzinie 18:00. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! To niecodzienny moment, kiedy artyści przyjeżdżają do Was, a nie odwrotnie. Przybywajcie licznie i cieszcie się niezapomnianym wieczorem pełnym kultury i emocji.
Do zobaczenia na spektaklu!
„Spektakle Teatru Dramatycznego w ramach jubileuszu 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego” został sfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Projekt został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.