Akcja Ekologiczna „Zielona Gmina”

437790687_829278689230713_352283259485759681_n
W minioną sobotę, 13 kwietnia, z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Ziemi, przed budynkiem Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi odbyła się kolejna edycja wyjątkowej akcji ekologicznej „Zielona Gmina”. W ramach tej inicjatywy wymienialiśmy odpady, takie jak makulatura oraz puszki aluminiowe, na piękne sadzonki drzew – takie jak świerk, modrzew, brzoza i jawor.
Oprócz puszek aluminiowych i makulatury, przyjmowaliśmy również plastikowe korki, które posłużą do uzupełnienia małowieskiego serduszka. Po jego zapełnieniu, korki zostaną przekazane na cele charytatywne.
Drzewka, które były rozdawane w ramach akcji „Zielona Gmina”, zostały przekazane przez Nadleśnictwo Płock,Lasy Państwowe ze Szkółki Leśnej w Nowych Gałkach. Serdecznie dziękujemy za wspieranie naszej ekologicznej inicjatywy!
Chcielibyśmy również wyrazić wdzięczność naszym wspaniałym Wolontariuszom z Koła Wolontariatu działającego przy GOPS Mała Wieś, którzy z ogromnym zaangażowaniem pomagali w rozdawaniu drzewek. DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejna edycja Akcji Ekologicznej „Zielona Gmina” cieszyła się zainteresowaniem MIESZKAŃCÓW naszej Gminy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!
Do zobaczenia za rok! 🌿🌳🌎
Fotorelacja: zobacz