I Rajd Rowerowy 01.05.2024r.

Kopia-–-Wojt-Gminy-Mala-Wies-SKW-MALWA-oraz-GCK-MultiOsada-w-Malej-Wsi
W imieniu Wójta Gminy Mała Wieś, SKW Mal Wy oraz Gminne Centrum Kultury MultiOsada serdecznie zapraszamy na pierwszy w tym roku Rajd Rowerowy, który odbędzie się 1 maja. Startujemy o godzinie 14:00 spod budynku MultiOsady.
Trasa rajdu jest niezwykle malownicza, a długość wynosi około 25 km. Prowadzi przez urokliwe miejscowości w naszej Gminie, takie jak Mała Wieś Orszymowo, Główczyn, Dzierżanowo, Liwin, Święcice i Ściborowo.
Zakończenie naszej Rajdowej trasy będzie miało miejsce przed MultiOsadą, gdzie na wszystkich rowerzystów czekać będzie kulinarna niespodzianka, przygotowana przez Stowarzyszenie Stary Młyn Bodzanów i Radną Powiatu Płockiego Panią Magdalenę Kołodziejską. Już dziś serdecznie dziękujemy za tę wyjątkową inicjatywę skierowaną w stronę naszych rowerzystów.
Jeśli chodzi o pogodę, mamy nadzieję, że słońce będzie nas rozpieszczać tego dnia. To doskonała okazja, aby cieszyć się rowerowym sezonem i spędzić aktywnie czas w naszej okolicy.
Zgłoszenia można dokonać do 28 kwietnia do godziny 16:00 telefonicznie pod numerem 570-604-310 lub osobiście w siedzibie GCK MultiOsada przy ul. Warszawskiej 31.
Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia na trasie rajdu! 🚴‍♀️🌞
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Rajdu
Regulamin Rajdu Rowerowego: pobierz
Karta Zgłoszenia Osoby Niepełnoletniej: pobierz
Karta Zgłoszenia Osoby Pełnoletniej: pobierz