II Rajd Rowerowy- Rowerem przez Gminę Mała Wieś!

2
🚴‍♂️🌟 Rajd Rowerowy “Rowerem przez Gminę Mała Wieś” –Niezapomniane chwilę na Dwóch Kółkach! 🌟🚴‍♀️
W minioną niedzielę, 7 lipca, odbył się drugi Gminny Rajd Rowerowy w Gminie Mała Wieś. To wydarzenie, które przyciąga miłośników dwóch kółek z całego regionu. Tym razem blisko 90 rowerzystów wyruszyło na trasę o długości 24 km, prowadzącą przez urokliwe miejscowości: Mała Wieś, Stare Gałki, Chylin, Zakrzewo, Podgórze, Brody Duże i Węgrzynowo.
Przerwa była zaplanowana w magicznym otoczeniu – brzegu Wisły w Zakrzewie. Tam mogliśmy zregenerować siły, ciesząc się ciepłem i słoneczną pogodą. Bezpieczeństwo uczestników było priorytetem, a asysta Strażaków OSP Zakrzewo Kościelne, OSP Podgórze i OSP w Starych Gałkach sprawiła, że rajd przebiegł bez zakłóceń.
Serdeczne podziękowania dla Pana Romana Urbaniaka, właściciela działki nad Wisłą, za udostępnienie tego malowniczego terenu. Dziękujemy również strażakom z OSP w Zakrzewie Kościelnym za przygotowanie ogniska, które dodatkowo umiliło nam czas spędzony na odpoczynku.
Dziękujemy serdecznie Strażakom z OSP w Zakrzewie Kościelnym, OSP w Podgórzu i Ochotnicza Straż Pożarna W Starych Gałkach za pomoc i zapewnienie bezpieczeństwa podczas naszego przejazdu. Wasze zaangażowanie jest bezcenne. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, za miłą atmosferę, wspaniałe humory oraz liczny udział. Dziękujemy Przewodniczącemu Rady Gminy Mała Wieś Bartłomiej Wiktorzak, za udział w Rajdzie. Pana obecność była dla nas niezwykle ważna. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas z uczestnikami Rajdu 🚴‍♂️🚴🚴
Już dzisiaj zapraszamy na kolejny rajd…który już w sierpniu 🚴‍♂️🚴🚴
„Rowerem przez Gminę Mała Wieś” to projekt dofinansowywany ze środków Gminy Mała Wieś w ramach otwartego konkursu ofert ogłaszanego przez Urząd Gminy Mała Wieś na realizację zadań publicznych Gminy Mała Wieś z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, którego Beneficjentem jest SKW Mal Wy, który realizują wspólnie z Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi.
To były niezapomniane chwile na dwóch kółkach! ❤️🚴‍♂️🚴‍♀️
Fotorelacja: zobacz