I Kino pod Kasztanami- Wieczór Filmowy z Psim Bohaterem

1
Wieczór Filmowy z Psim Bohaterem
W ciepły letni wieczór, w piątek, 5 lipca, na Placu przed budynkiem Gminnego Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi, zgromadziła się liczna grupa widzów. To był pierwszy w tym roku seans Kina pod Kasztanami,
a atmosfera była wyjątkowa.
Wygody dostarczały klimatyczne leżaki, na których można było wygodnie usiąść i zanurzyć się w filmową opowieść.
Film, którym zostaliśmy obdarowani, to historia niezwykłego psa, który jeździł koleją. Jego przygody, wzruszające momenty i niezłomna wierność poruszyły serca wszystkich obecnych. Widzowie śledzili losy bohatera z zapartym tchem, a emocje towarzyszyły im przez cały seans.
Nie zabrakło również popcornu – przecież kino bez niego nie byłoby pełne! Rozdawaliśmy go hojnie, aby uczynić ten wieczór jeszcze bardziej przyjemnym.
To wydarzenie było nie tylko okazją do wspólnego oglądania filmu, ale także do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyjaciół, rodziny i sąsiadów. Pod kasztanami, w cieniu drzew, stworzyliśmy wspólną przestrzeń, gdzie magia kina łączyła się z letnią aurą.
W imieniu własnym, Wójta Gminy Mała Wieś i GOPS w Małej Wsi dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym kinowym wieczorze. Niech to będzie początek serii niezapomnianych seansów pod naszymi magicznymi kasztanami!
Fotorelacja: zobacz