Podsumowanie półkolonii letnich dla dzieci rolników z Gminy Mała Wieś

449978197_880117030813545_7103099504869473479_n
Podsumowanie  Półkolonii dla dzieci Rolników z terenu Gminy  Mała Wieś, które odbyły się w okresie od 24.06.2024 roku do 05.07.2024 roku 
Za nami dziesięciodniowy turnus półkolonii dla dzieci rolników z gminy Mała Wieś. Zestawienie różnych charakterów i pięćdziesięciu osobowości stworzyło niezłą mieszankę wybuchową…nie mniej jednak ten bardzo aktywny czas pozwolił dzieciom świetnie współpracować.
Przez 10 dni dzieci i młodzież miały możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach. Wspólnie spędzały czas na aktywnościach rekreacyjnych, edukacyjnych i kulturalnych. Park linowy, basen, kino, stajnia, happy park, a nawet park trampolin – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na młodych uczestników.
Dziś, na zakończenie półkolonii, w imieniu Prezesa Mazowieckiej Izby Rolniczej Wiktora Szmulewicza oraz Wójta Gminy Mała Wieś Albina Dynarka, Dyrektor Gminne Centrum Kultury MultiOsada Ewa Stefaniak wraz z pracownikami wręczyła dzieciom słodkie upominki i dyplomy. To była pamiątka po dwutygodniowej letniej przygodzie, gdzie dzieci mogły rozwijać swoje pasje, nawiązywać przyjaźnie i czerpać radość z letniego wypoczynku.
Szanowni Rodzice, Opiekunowie i Drodzy Uczestnicy Półkolonii, chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za zaufanie, jakim obdarzyliście nas, pozwalając na udział Waszych dzieci w letnich półkoloniach. Dziękujemy, za Waszą otwartość, zaangażowanie i ciepłe słowa, które docierają do nas. Wasza obecność i wsparcie są nieocenione, a Wasze dzieci są wyjątkowe!.
Życzymy Wam pięknych wspomnień, radosnych chwil i bezpiecznych wakacji. ☀⛱ Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach.
FOTORELACJA: zobacz