Rozstrzygnięcie konkursu pn. „Kurczak wielkanocny w formie przestrzennej”

339549773_1298328554093931_3269373517429819247_n
Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, to przede wszystkim czas przeżyć religijnych, to czas refleksji i zadumy….
W tym szczególnym okresie Wójt Gminy Mała Wieś i Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi zaprosili rodziny z terenu Gminy Mała Wieś do udziału w konkursie Wielkanocnym. Konkursy świąteczne to nasza kilkuletnia tradycja. Każdego roku temat konkursu jest inny. W tym roku do wykonania był „Kurczaczek Wielkanocny”.
Praca konkursowa musiała być wykonana własnoręcznie przez uczestników konkursu, niedopuszczalne było użycie elementów z seryjnej produkcji.
Wszystkie prace wraz z kartą zgłoszeniową należało dostarczyć do 31.03.2023r do godz. 12.00 do Gminnego Centrum Kultury ,,MultiOsada” w Małej Wsi przy ul. Warszawska 31.
W/w terminie zgłoszone zostało łącznie 9 prac. Do wyłonienia I,II i III miejsca zostało powołane przez Organizatora Jury konkursowe w składzie: Sekretarz Urzędu Gminy w Małej Wsi Ewelina Kołodziejska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Małej Wsi Kalina Cybulska-Filińska oraz Kierownik GOPS w Małej Wsi Marzena Czernicka.
Podczas oceny prac Jury nie znało ich adresatów, każda praca konkursowa posiadała jedynie numer, który przydzielony został podczas dostarczenia pracy wraz z kartą zgłoszeniową. Każdy z członków jury wybrał 1,2 i 3 miejsce, na tej podstawie prace otrzymywały pkt., a po ich zliczeniu wyłonieni zostali laureaci 3 miejsc.
Podczas oceny jury zwróciło szczególnie uwagę na pomysł, estetykę, trwałość materiałów oraz na wkład pracy jaki trzeba było włożyć w wykonanie Kurczaczka 🐥🐣🐥.
Przedstawiamy wyniki konkursu:
I miejsce – Praca nr 8 – Rodzina Mielczarek z Małej Wsi
II miejsce – Praca nr 4 – Rodzina Ksieniewicz z Małej Wsi
III miejsce – Praca nr 1- Rodzina Sikorskich z Niździna
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu. Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody specjalne, a pozostali uczestnicy zostaną nagrodzeni słodkim upominkiem i dyplomem za udział w konkursie.
Po odbiór nagród zapraszamy od środy tj.05.04.2023 od godziny 10.00 (pozostałe dni w godzinach 08:00-16:00). Informujemy również, że 07.04.2023r. (Wielki Piątek) nie pracujemy, więc osoby które nie zdążą odebrać nagród w dniach 5-6 kwietnia zapraszamy po świętach.
Wszystkie prace konkursowe przedstawione zostaną w oddzielnym poście🐰🐰🐰🐥🐣🐤
Dziękujemy Komisji Konkursowej za poświęcony czas i wzięcie na siebie ciężaru, jakim było wyłonienie 1,2 i 3 miejsca ❤
Prace konkursowe: zobacz