II Gminny Kiermasz Wielkanocny

339503337_113894804997744_4763920693785632106_n
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. Z tej okazji Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi wspólnie z Wójtem Gminy Mała Wieś zorganizowali w Niedzielę Palmową Drugi Gminny Kiermasz Wielkanocny na parkingu przy SPZOZ w Małej Wsi.
Ozdoby i produkty świąteczne zaprezentowały na dedykowanych stosikach Jednostki Gminne, Szkoły, Organizacje oraz Lokalni Twórcy Rękodzieła- łącznie 7 wystawców, którzy stworzyli wyjątkową wiosenną atmosferę podczas panującej niestety zimowej aury…
Na stoiskach kiermaszowych Wystawcy prezentowali wszystko, co kojarzy się ze zbliżającymi świętami. Były świąteczne stroiki, koszyczki, pisanki, kurczaczki, zajączki, palmy, kwiatki i wianuszki. Nie zabrakło również Mazurków i Chałeczek do koszyczków Wielkanocnych.
W II Gminnym Kiermaszu Wielkanocnym udział wzięli:
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi
Halina Nowacka
Zofia Krystek
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom kiermaszu za udział i wspólnie spędzony czas. Mieszkańcom Gminy Mała Wieś życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość.
Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę pracowników Referatu Komunalnego Urzędu Gminy Mała Wieś, którzy od wczesnych godzinnych porannych przygotowali plac i stoiska. DZIĘKUJEMY! 🐤🐣🐥
Fotorelacja: zobacz