Spotkanie Autorskie z Michałem „Miśkiem” Koterskim!

443696504_851260003699248_1543529682303840900_n
Dzisiaj (20 maja) mieliśmy niezwykłą okazję gościć w Gminne Centrum Kultury MultiOsada znanego polskiego aktora, prezentera telewizyjnego i satyryka, Pana Michał „Misiek” Koterski. Spotkanie to było związane z wydaniem jego autobiografii pt. “Michał Koterski. To już moje ostatnie życie”, którą wspaniale zredagowała dziennikarka Beata Nowicka.
Rozmowę z naszym gościem poprowadziła Dyrektor GCK MultiOsada Ewa Stefaniak. Pan Koterski opowiadał o swoim życiu, relacjach z rodzicami i rówieśnikami, a także o motywach, które skłoniły Go do napisania swojej autobiografii. Dowiedzieliśmy się również, co jest dla niego sukcesem oraz jakie jest jego ostatnie życzenie, o którym wspomniał w książce.
Nie zabrakło również pytań od publiczności. Tematy dotyczyły m.in. syna Fryderyka, ról filmowych, trwania w trzeźwości oraz wiary w Boga, która pomogła Panu Koterskiemu wyjść ze śmiertelnej choroby jaką jest uzależnienie.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w tym niezwykłym spotkaniu z Panem Michałem “Miśkiem” Koterskim w Gminnym Centrum Kultury MultiOsada. To wydarzenie było pełne szczerości, pozytywnej energii i inspirujących rozmów.
Najserdeczniejsze podziękowania kierujemy do Pana Michała Koterskiego za wspaniałe wystąpienie. Jego otwartość i szczerość w opowiadaniu o swoim życiu, uzależnieniach oraz drodze do trzeźwości były niezwykle inspirujące. Dziękujemy za dzielenie się swoimi doświadczeniami.
Dziękujemy Wójtowi Gminy Mała Wieś, Panu Albin Dynarek, Dyrektorom, nauczycielom i młodzieży ze szkół z terenu naszej Gminy oraz naszym wspaniałym czytelnikom. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe.
Nie możemy zapomnieć o Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i GOPS Mała Wieś. Dziękujemy za współtworzenie tego wydarzenia i zaangażowanie w działania na rzecz zdrowia i dobrostanu mieszkańców.
Jesteśmy przekonani, że ta szczera rozmowa o życiu, uzależnieniach, sławie i jej mrocznych stronach może pomóc choć jednej osobie w pokonaniu nałogów i zmianie swojego życia na lepsze.
🌟 To wydarzenie było częścią działań profilaktycznych i edukacyjnych na temat szkodliwego wpływu alkoholu i substancji psychoaktywnych.🌿
Fotorelacja: zobacz