Stand Up w wykonaniu Tomasza Karp Bartkowiaka!

445740367_855378116620770_6973369568464134539_n
W niedzielę, 26 maja, na scenie w Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi mieliśmy przyjemność gościć Tomasza Karp Bartkowiaka, który wystąpił ze swoim stand-upem “Karp wyjście z mułu”.
Tomasz Karp Bartkowiak– utalentowany stand-upowiec, zabrał nas w humorystyczną podróż przez różne obszary życia. Jego dowcipy trafnie oddawały codzienne sytuacje.🤣
🔥 Samokrytyka na wysokim poziomie, krytyka innych na jeszcze wyższym! Nasza publiczność była najlepsza z najlepszych, doskonale wpasowując się w sytuacje. Wszyscy pozwolili sobie na żarty i świetnie się bawili.
🐾 Nasz gość przekazał 20% swojego honorarium na rzecz Fundacja Animalia! Dlaczego? Bo postanowił być dobrym również “Za NAS”, a poza tym zwierzaki są po prostu kochane.
🙌 W imieniu Wójta Gminy Mała Wieś Albina Dynarka oraz Gminnego Centrum Kultury MultiOsada serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Dziękujemy, że przyjęliście nasze zaproszenie i oddaliście się dobrej zabawie w 100%. Szczególne podziękowania dla wszystkich mam, które były z nami w dniu ich święta oraz dla Radnych Gminy Mała Wieś, na czele z Przewodniczącym Rady Gminy Mała Wieś Bartłomiej Wiktorzak! DZIĘKUJEMY
To był niezapomniany wieczór pełen śmiechu, doskonałej rozrywki, energii i pozytywnej atmosfery.😊😀🥰
Fotorelacja: zobacz