Już 14 czerwca (sobota) w godzinach 10:00–12:00 w Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi odbędą się Warsztaty Teatralne dla dzieci od 6. roku życia.
Zajęcia poprowadzi Gosia Dębska – reżyserka teatralna, która wie, jak zaczarować scenę i rozbudzić wyobraźnię najmłodszych. To doskonała okazja, by poznać podstawy sztuki teatralnej, oswoić tremę, odkryć tajniki występowania przed publicznością – i przede wszystkim świetnie się bawić!
Pamiętajmy, że najlepiej zacząć swoją teatralną przygodę już od najmłodszych lat! Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują wcześniejsze zapisy.
Nie przegapcie tej okazji – będzie wesoło, twórczo, inspirująco… bo Gosia na pewno pozytywnie zaskoczy nas wszystkich!
Do zobaczenia na scenie!
Zapraszamy na Warsztaty Teatralne dla dzieci!
